Kadra

Obecnie właścicielami Biura są Bartosz Smyk, Stanisław Smyk i Aleksandra Soboń-Smyk.

Bartosz Smyk po ukończeniu studiów, jako inżynier budownictwa rozpoczął swoją działalność w SODACONSULT związaną z projektami budowlano-konstrukcyjnymi obiektów produkcyjnych, połączeń zewnętrznych oraz infrastruktury. Równocześnie koordynował projekty budowlane do pozwoleń na budowę i wykonywał wyceny nakładów inwestycyjnych.
Aktualnie jest liderem kompletnych projektów zlecanych przez Inwestorów.

Głównym Inżynierem Biura jest Mariusz Zastawny, który rozpoczynał swoją pracę w SODACONSULT jako asystent Głównego Technologa Leszka Tarczyńskiego (byłego Generalnego Projektanta IZChem – M2 oraz Dyrektora Technicznego KZS).
Aktualnie odpowiada za międzybranżowe rozwiązania projektowe, koncentrując się na technologii produkcji. Kieruje zespołami zadaniowymi w Biurze oraz koordynuje zewnętrznych podwykonawców. Odpowiada również za przygotowanie ofert Biura w części technicznej.

Młodą kadrę Biura stanowią absolwenci AGH oraz Politechniki Krakowskiej odpowiednich Wydziałów z kilkuletnim już stażem.

Podstawowa kadra projektowa opiera się na doświadczonych inżynierach chemikach i mechanikach, wychowankach SODACONSULT, jak również na inżynierach z pokrewnych branżowo krakowskich biur projektowych.

 

Grupowe